Člověk s akreditací je víc než obyčejný člověk. Na našlapaných promítáních má přednostní vstup do sálu před ostatními s obyčejnou jednorázovou vstupenkou. Pouze akreditovaní diváci si mohou rezervovat místa na jednotlivá promítání a mít tak jistotu, že se do sálu jistojistě dostanou. Akreditace na festival Serial Killer se jmenuje Cinepass a koupíte ji nejrychleji online nebo v našem akeditačním centru, u vstupu do sálu v kině Scala. Za jednu cenu získáte neomezený počet vstupů na desítky promítání po celou dobu 6denního festivalu!

Upozorňujeme návštěvníky, že najednou lze rezervovat pouze pět projekcí.

Benefity pro akreditované

K uplatnění slevy stačí předložit kartičku s akreditací.

Zakoupit akreditaci

Vstupenky na jednotlivá promítání je také možné zakoupit online nebo v našem akeditačním centru, u vstupu do sálu v kině Scala, od úterý 24. 9. Jedno představení (neboli blok) tvoří vždy první dva díly určitého seriálu. Projekce se budou konat v kině Scala, v Divadle Bolka Polívky a v kině No Art.

Kupte si vstupenky

Filmoví profesionálové si mohou zakoupit Industry akreditaci, která umožňuje neomezený vstup na všechny projekce, společenské události a hlavně celý program Industry Days.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Co bude následovat po zakoupení akreditace?

  1. Máte možnost rezervovat si jednotlivá místa, najednou můžete mít rezervováno až pět projekcí.
  2. Od 24. září si budete moci vyzvednout akreditaci v našem akreditačním centru v kině Scala. K tomu potřebujete kód, který Vám po nákupu dorazil v potvrzujícím emailu.
  3. S rezervací máte přednostní vstup do sálu, rezervace propadá 10 minut před začátkem představení. Následně je umožněn vstup návštěvníkům bez rezervace.