Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Proč být taky Serial Killer?

Přemýšlíte někdy nad tím, co vlastně takhle po večerech vizuálně konzumujete? Dopřáváte si kvalitní stravu, s vyváženým poměrem žánrů, pečlivě naservírovanou v nejvyšší kvalitě? Po vzoru moderního životní stylu doporučujeme nezapomínat ani na čerstvost. Jídlo si přece taky hlídáte.

Jenže kde takovou výživu najít? Televize je sice snadno dostupná, ne vždycky se ale podaří chytit výjimečné kousky. Nač troškařit. Na síti jsou toho zase kupy, ale kdo se v tom má přehrabovat. Dejte si radši s výběrem záležet, ať zbytečně nezaplácáváte hlavu junk foodem. Chtějte extra třídu. A přesně pro tuhle příležitost je tady Serial Killer. Jedinečný pomocník, kopáč těžké dřiny, který pro vás vybírá to nejlepší, co současná seriálová tvorba nabízí. Prostě Colours pro seriály.

Nestačí vám to? Vedle vytříbeného výběru přinese festival seriálů vše v prvotřídní kvalitě, na velkém plátně a v atmosféře kolektivního zážitku. Pořád málo? Naservíruje vám doprovodný program, který je zábavný i poučný. Diskuze, přednášky, workshopy, stand-upy, ochutnávky a mejdany. Hemží se zvučnými jmény jako Kamil Fila, Lucie Macháčková, Pavel Bednařík nebo Zombie Walk Brno. Chcete víc? Lidi od filmu a televize, co můžete pozvat na drink na společném večírku, uznávané profesionály, které po slavnostním zahájení potkáte ve stejné řadě na projekci. Sdílení silného dojmu z premiérového promítání se stejně stiženými jedinci v prostředí jedinečného Brna.

Vážně potřebujete ještě víc důvodů, pro to stát se na šest dní Serial Killerem?