Kontakt

Provozovatel festivalu:
Telepunk s. r. o.
Běhounská 5/18, Brno-město, 602 00 Brno
IČ 05508746, DIČ CZ05508746
Zápis v obchodním rejstříku: Krajský soud v Brně, sekce C, vložka 95796
ID datové schránky: ft45bku

Číslo bankovního účtu: 2113703449/2700, IBAN: CZ36 2700 0000 0021 1370 3449, 
SWIFT (BIC): BACX CZ PP

Napište nám na info@serialkiller.tv
Adresa je Běhounská 18, 602 00 Brno
Kontakt pro novináře press@serialkiller.tv
Kontakt pro dobrovolníky dobrovolnik@serialkiller.tv
Tel. +420 721 581 478

Tým Serial Killer

Kamila Zlatušková
kamila@serialkiller.tv
Ředitelka

Magdalena Zlatušková
magdalena@serialkiller.tv
Produkce & Marketing & Partneři

Dominika Braná
dominika@serialkiller.tv
Industry & Office

Dan Vondra
dan@serialkiller.tv
Program & Produkce

Jiří Műller
jiri@serialkiller.tv
CTO

Filip Sedlák
filip@serialkiller.tv
Produkce & Marketing

Zuzana Fuksová
zuzana@serialkiller.tv
Socials & Doprovodný program

Veronika Hvízdalová
veronika@serialkiller.tv
Guest service

Juliana Rychlíková
Guest service

Ina Oravcová
Guest service

Tereza Vlčková
tereza@serialkiller.tv
Industry

Táňa Zabloudilová
tana@serialkiller.cz
Dramaturgie programu

Barča Nováková
Architektka

Radim Javůrek
Architekt

Radka Bohušová
Architektka

Michal Oravec
michal@serialkiller.tv
Technická produkce

Lucie Chlupatá
lucie@serialkiller.tv
Office

Martin Štrunc
martin@serialkiller.tv
Socials

Martin Pecina
Vizuální identita