TV Days akreditace

Serial Killer TV Days je industry program pro filmové a televizní profesionály. Zprodukovali jsme pro Vás nebo ve spolupráci se SONY osobně předtočili příspěvky našich zahraničních hostů napříč Evropou. Vše sestříhané, plné podstatných informací, postřehů a novinek bude zpřístupněno online od 25.9. 2020. Program TV Days je v angličtině.

Pokud máte zájem zúčastnit se projekcí industry sessions naživo (doprovozených Q/A s tvůrci) nebo slavnostního předávání ceny Progressive Killer 2020 v Divadle Husa na provázku o víkendu 25. – 27.9., kontaktujte nás prosím po zakoupení akreditace na veronika@serialkiller.tv. Vstup bude možný pouze do naplnění bezpečné kapacity.

Můžete očekávat na dvě desítky různých industry sessions, ve kterých své projekty představí Steve Matthews z HBO Europe, K7 Media, Peter Ansorge (bývalý vedoucí dramatiky kanálu Channel 4), Evropská unie pro vysílání (EBU), finský veřejnoprávní vysílatel YLE či Vinca Wiedermann (bývalá rektorka dánské National Film School) či Vinca Wiedermann (bývalá rektorka dánské National Film School). Dále budou prezentovány mezinárodně respektované eventy Berlinale Series Market & Conference, TV Drama Vision – Göteborg Film Festival nebo Kyiv Media Week. Mezi českými profesionály uvedeme Andreu Slovákovou (novou děkanku FAMU), Vladimíra Skórku a Štěpána Kozuba (Lajna, sKORO NA mizině), Martina Duška (Staříci) nebo laureáta ceny Progressive Killer 2020 Viktora Tauše (Zrádci, Vodník aj.).

Celý program pro profesionály Vám nabízíme digitálně za 49 Euro v rámci sekce TV Days Digital. Přístup je možné zakoupit níže.

Předtočené příspěvky postupně zveřejníme od 25. září a budou zde dostupné až do konce roku 2020, včetně záznamů industry programu předchozího ročníku, které zveřejníme v říjnu.